O nas

O nas

Studio Kosmetyki Estetycznej istnieje na rynku od 1996r. Wartości, którymi się kierujemy to profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Pracują tu pasjonaci kosmetologii i medycyny estetycznej, dla których zadowolenie klienta z uzyskanych efektów jest największym uznaniem. Do Państwa dyspozycji mamy najnowsze urządzenia firmy BTL – EXILIS i EXILIS ELITE do likwidacji tkanki tłuszczowej i liftingu twarzy bez skalpela, infuzję tlenową firmy INTRACEUTICALS – nieinwazyjny odpowiednik mezoterapii igłowej oraz INNOFACIAL marki HUREV – nowoczesna hydradermabrazja kwasowa. Wizyta u nas to skorzystanie z zabiegów odprężających, regenerujących i relaksacyjnych.
slider_layer_2.png
Studio Kosmetyki Estetycznej Agnieszka Gajewska, o nas

W 2019 roku właścicielka - Agnieszka Gajewska zdobyła I miejsce oraz tytuł Kosmetyczki Roku w plebiscycie Mistrzowie Urody organizowanym przez Dziennik Zachodni.

Systematycznie podnosimy swoje umiejętności korzystając ze szkoleń i uczestnicząc w sympozjach kosmetycznych.

Współpracujemy z wiodącymi markami branży kosmetycznej

logo marki victora vynn
logo marki opi
logo marki selvert thermal

Zainteresowała Cię oferta dostępna w naszym studio kosmetyki estetycznej? Chcesz wiedzieć o nas coś więcej? Zapraszamy do poznania historii naszej firmy. Na rynku branżowym istniejemy już od 25 lat i doskonale znamy się na swoim fachu. Nasz zespół tworzą wyłącznie wysoko wykwalifikowani pracownicy, których pasją jest właśnie nowoczesna kosmetyka estetyczna. Pozwól, że zadbamy o Ciebie najlepiej, jak tylko można. Podaruj swojej skórze to, co najlepsze. Zasługujesz na to, by czuć się atrakcyjnie w swojej skórze.

Kontakt

Lokalizacja

Al. Korfantego 105,
40-161 Katowice

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 14:00