Infuzja tlenem hiperbarycznym – co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Szukasz super zabiegów kosmetycznych i chcesz poznać zalety zabiegu infuzji tlenem hiperbarycznym? Świetnie trafiłeś! Wybierz nasze usługi w Katowicach!

Wstęp
Infuzja tlenem hiperbarycznym polecana jest wielu osobom – niezależnie od wieku. To zabieg, który świetnie sprawdzi się w redukowaniu istniejących zmarszczek. Do tego na jego efekty nie trzeba czekać długo czekać. Co warto wiedzieć o tym zabiegu i dlaczego fajnie z niego skorzystać? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania prezentujemy w naszym wpisie. Zapraszamy do lektury!

Spis treści

  1. Wstęp
  2. Najważniejsze korzyści zabiegu infuzji tlenem hiperbarycznym
  3. Na czym polega zabieg infuzji tlenowej?
  4. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Streszczenie artykułu
Znaczne odmłodzenie skóry, zwiększenie poziomu jej nawilżenia, przywrócenie dawno utraconego blasku, a do tego redukcja istniejących zmarszczek – to najważniejsze korzyści związane z zastosowaniem zabiegu infuzji tlenem hiperbarycznym. Warto zdecydować się na tego rodzaju zabieg u najlepszych w branży. Może to przynieść naprawdę wiele korzyści i znacznie poprawić ogólną atrakcyjność własną. Warto!

Artykuł
Kto nie chciałby skorzystać z wyjątkowo przyjemnego zabiegu kosmetycznego, który pozwoli na korzystanie z efektów niemal natychmiastowo? Z pewnością zainteresowanych takim zabiegiem nie będzie brakowało. Komu infuzja tlenem hiperbarycznym jest polecana w szczególności? Sprawdziliśmy to i… podpowiadamy.

Najważniejsze korzyści zabiegu infuzji tlenem hiperbarycznym
Przyjemny zabieg, który pozwala na korzystanie z niemal natychmiastowych rezultatów, to właśnie zabieg infuzji tlenem hiperbarycznym. Do głównych zalet tego zabiegu zaliczyć należy maksymalne nawilżenie skóry, widoczne jej odmłodzenie oraz super zagęszczenie. Do tego skóra również odzyskuje dawno utracony blask, co pozwala na zwiększenie ogólnego dobrego samopoczucia osoby, która skorzystała z zabiegu. Brzmi ciekawie? Tak też jest w rzeczywistości!

Na czym polega zabieg infuzji tlenowej?
Infuzja tlenem hiperbarycznym to dostarczenie skórze czystego tlenu pod ciśnieniem. Efektem takiego działania jest zdecydowane zwiększenie absorpcji serum oraz zwiększenie naturalnego poziomu nawilżenia skóry. Do tego podczas zabiegu nierzadko stosuje się także połączenie niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego z cennymi dla skóry witaminami (A,C,E) oraz wyciągiem z zielonej herbaty i aloesu. Wymienione właśnie składniki pozwalają na osiągnięcie silnego efektu liftingu twarzy oraz zwiększenie witalności jej wyglądu. Zaleca się, by infuzję tlenową wykonywać w okresie 3 miesięcy od zakończenia chemioterapii lub radioterapii. Do tego dopuszcza się wykonywanie zabiegu pojedynczo lub w serii liczącej 6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu,

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu
Najczęściej wymienianymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu infuzji tlenem hiperbarycznym pozostają takie dolegliwości jak opryszczka, stany zapalne lub alergiczne skóry. Warto więc mieć na uwadze, że z tego typu dolegliwościami nie ma co liczyć na udział w zabiegu.