Co warto wiedzieć o zabiegu infuzji hiperbarycznym tlenem?

Szukasz profesjonalnie wykonanych usług kosmetycznych? Marzysz o efektach infuzji tlenowej? Skorzystaj z oferty dostępnej w Studio Kosmetyki w Katowicach.

Wstęp

Infuzja hiperbarycznym tlenem to zabieg dostępny obecnie w ofercie dobrych gabinetów kosmetycznych. Co dokładnie wiązać się będzie z tym zabiegiem? Komu jest on polecany w szczególności i jakie korzyści będzie przynosił osobom korzystającym z oferty salonu kosmetycznego? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znaleźć można w naszym wpisie. Już teraz zapraszamy do uważnej lektury poniższej publikacji wszystkich tych, którzy są zainteresowani tym tematem. Polecamy!

Spis treści

Wstęp
Korzyści zabiegu infuzji tlenowej
Infuzja tlenowa – istota zabiegu

Streszczenie artykułu

Infuzja tlenowa to bardzo popularny zabieg kosmetyczny, dedykowany osobom pragnącym odzyskać witalną, odmłodzoną i pełną promienności skórę. Wśród licznych zalet związanych z tym zabiegiem wymienić należałoby także efektowny lifting skóry twarzy. Infuzję tlenową polecamy wybierać spośród usług dostępnych w dobrych salonach kosmetycznych. To się opłaca!

Artykuł

Infuzja tlenowa to zabieg zaliczany do grupy takich, które niemal natychmiast pozwalają cieszyć się efektami. Te zaś mogą być naprawdę bardzo spektakularne. Jakie zmiany zajść mogą na skórze osób regularnie korzystających z zabiegu infuzji hiperbarycznym tlenem? O tym piszemy w naszej publikacji. Warto zostać z nami na dłużej!

Korzyści zabiegu infuzji tlenowej

Natychmiastowe efekty po zastosowaniu zabiegu infuzji tlenowej to najważniejsze, co chciałoby się powiedzieć o zaletach tegoż zabiegu. Z czym jednak bardziej szczegółowo wiązać się będą korzyści płynące z zastosowania infuzji tlenowej? Z pewnością skóra po takim zabiegu będzie znacznie odmłodzona, a przy tym jednocześnie także zagęszczona i skutecznie nawodniona. Do tego do listy korzyści zaliczyć należy także przywrócenie naturalnego blasku skórze. Warto też wiedzieć, że zabieg ten polecany jest i stosowany na całym świecie. Jego wdrażaniem zajmują się nie tylko dermatolodzy czy chirurdzy plastyczni, ale również doświadczeni pracownicy najlepszych gabinetów kosmetycznych oraz gabinetów SPA. Co takiego jest w zabiegu infuzji tlenowej, że jego skuteczność jest tak wielka?

Infuzja tlenowa – istota zabiegu

Infuzja hiperbarycznym tlenem zakładać będzie obecność czystego tlenu, który zastosowany pod wysokim ciśnieniem odpowiadać będzie za zwiększenie absorpcji sebum oraz znaczne zwiększenie poziomu nawilżenia. Warto też wiedzieć, że podczas tego zabiegu możliwe stanie się też osiągnięcie silnego efektu liftingu twarzy oraz ogólnej witalności skóry. Wszystko zaś będzie możliwe dzięki połączeniu niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego oraz witamin A, C i E. Składnikiem zaś odpowiedzialnym za właściwości liftingujące będzie wyciąg z zielonej herbaty wzbogacony wyciągiem z aloesu. Infuzję tlenową zaleca się wykonywać pojedynczo lub w serii 6 zabiegów wykonywanych z częstotliwością raz w tygodniu. Dodatkowo warto wiedzieć, że infuzję hiperbarycznym tlenem można z powodzeniem wykonywać także już 3 miesiące po zakończonej chemio- lub radioterapii.