Stylizacja rzęs – czy warto wybrać profesjonalne usługi?

Chcesz poznać możliwości współczesnej stylizacji rzęs? Poznaj wyjątkową ofertę usług dostępnych w naszym Studio Kosmetyki w Katowicach. Warto!

Wstęp
Stylizacja rzęs to usługi, które obecnie cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet w każdym wieku. Szeroką ofertę usług znaleźć można dziś w niemal każdym gabinecie kosmetycznym. Czy warto z tych usług skorzystać? Z pewnością dobrze jest poznać zalety takiego rozwiązania. Wszystkich zainteresowanych tym tematem zapraszamy do lektury naszego wpisu. Naprawdę warto!

Streszczenie artykułu
Obecnie stylizacja rzęs to przede wszystkim zastosowanie metody 1:1 oraz laminacji połączonej z botoksem. Teraz z efektem można zadbać o zawsze atrakcyjny wygląd naszych w pełni odżywionych, długich i gęstych rzęs. Warto czuć się atrakcyjnie każdego dnia!

Spis treści
Wstęp
Najpopularniejsze metody stylizacji rzęs
Stylizacja rzęs – dla kogo?
Przeciwwskazania do zabiegu

Artykuł
Współczesna stylizacja rzęs najczęściej opiera się na wykorzystaniu jednej z dwóch najbardziej popularnych metod. Efekty takich profesjonalnych działań mogą być doprawdy oszałamiające! Warto wiedzieć więc, jakie możliwości znaleźć można w ofercie dobrych gabinetów kosmetycznych. O tym wszystkim piszemy w naszym artykule. Zapraszamy!


Najpopularniejsze metody stylizacji rzęs
Do najczęściej stosowanych i najchętniej wybieranych metod stylizacji rzęs w obecnych czasach zaliczyć należy metodę 1:1 oraz laminację wzbogaconą botoksem. Pierwsza z opcji polegać będzie głównie na doklejeniu jednej syntetycznej rzęsy do jednej naturalnej. W ten oto nieskomplikowany sposób skutecznie pogrubi się naturalne rzęsy oraz efektownie je wydłuży. Do tego osoby, które zdecydują się na taki zabieg, będą mogły znacznie skrócić czas poświęcany codziennym czynnościom makijażowym i pielęgnacyjnym. Drugą z chętnie wybieranych metod stylizacji rzęs jest laminacja i botoks. To opcja, w której nie wykorzystuje się sztucznych rzęs oraz kleju, a stawia głównie na zastosowanie keratynowego liftingu. Zastosowanie tejże metody pozwoli trwale podkręcić, pogrubić oraz znacznie przyciemnić rzęsy naturalne. Do tego botoks wpłynie na znaczną poprawę stopnia odżywienia rzęs oraz pozwoli cieszyć się znacznie wyrazistszym spojrzeniem.


Stylizacja rzęs – dla kogo?
Komu polecana jest profesjonalna stylizacja rzęs? To z pewnością świetna opcja dla osób pragnących zaoszczędzić swój wolny czas oraz uwielbiających zawsze atrakcyjnie wyglądać. To również zabieg polecany tym paniom, które mają naturalnie cienkie, bardzo słabe rzęsy. Nierzadko też z fachowej stylizacji rzęs korzystają klientki, których rzęsy rosną do dołu. Teraz w nieskomplikowany i naprawdę fachowy sposób można zadbać o to, by rzęsy prezentowały się nad wyraz atrakcyjnie każdego dnia. Czy warto? Oczywiście, że tak!


Przeciwwskazania do zabiegu
Częste infekcje okolic oka, chemioterapia, ciąża i karmienie piersią, stany alergiczne oczu i ich okolic – to najważniejsze przeciwskazania do wykonywania profesjonalnej stylizacji rzęs. Warto mieć to na uwadze, wybierając się do chętnie odwiedzanego gabinetu kosmetycznego.