Odmładzanie twarzy CRT – co warto wiedzieć o tym zabiegu?

Szukasz najlepszych zabiegów odmładzania twarzy w Katowicach? Poznaj zabieg technologią CRT i wybierz super usługi dostępne w Studio Kosmetyki. Warto!

Wstęp

Odmładzanie twarzy CRT to jeden z chętnie wybieranych zabiegów kosmetycznych dostępnych w dobrym gabinecie kosmetycznym. Co warto o nim wiedzieć, by stwierdzić, że jest właśnie dla nas? Jakie korzyści wiązać się będą z wyborem tego zabiegu? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znaleźć można w poniższym wpisie. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do uważnej lektury. Warto!

Spis treści

Wstęp
Istota zabiegu odmładzania twarzy CRT
Najważniejsze zalety zabiegu
Wskazania do zabiegu

Streszczenie artykułu

Marzenie o atrakcyjnej, gładkiej i pełnej blasku skórze twarzy jest teraz całkiem możliwe do osiągnięcia. Do tego skóra twarzy może być z sukcesem pozbawiona nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jak tego dokonać? Polecamy zdecydować się na wybór zabiegu odmładzania twarzy technologią CRT. To super zabieg, który przynosi efekty tuż po zastosowaniu!

Artykuł

Odmładzanie twarzy technologią CRT określane jest zamiennie mianem zabiegu faceliftingu. Kto powinien zastanowić się nad skorzystaniem z takiego zabiegu? Jakie zalety są najważniejszymi korzyściami płynącymi z wizyty w dobrym gabinecie kosmetycznym? Sprawdziliśmy to i podpowiadamy!

Istota zabiegu odmładzania twarzy CRT

Facelifting wykonany w dobrym salonie kosmetycznym to zabieg zaliczany do grupy tych nieinwazyjnych i bezoperacyjnych. Z pewnością już samo to przyciągnie zainteresowanie wielu osób – szczególnie tych nadwrażliwych na wystąpienia jakiegokolwiek bólu. Warto wiedzieć, że istotą odmładzania twarzy technologią CRT jest znaczne zredukowanie widoczności zmarszczek, zredukowanie tkanki tłuszczowej na twarzy oraz podbródku, jak też spektakularne wygładzenie skóry twarzy czy szyi. Warto podkreślić, że opisywany zabieg kosmetyczny zaliczany jest do zabiegów niechirurgicznych i wyjątkowo bezpiecznych dla skóry. Z pewnością będzie też najlepszą alternatywą dla liftingu operacyjnego oraz liposukcji laserowej lub lipolizy iniekcyjnej.

Najważniejsze zalety zabiegu

Odmładzanie twarzy CRT to zabieg, którego efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu – dlatego też osoby niemające zbyt dużo cierpliwości z pewnością bardzo się ucieszą z dostępności rezultatów widocznych niemal od razu. To jednak nie koniec listy zalet – skóra po zabiegu bowiem jest dużo gładsza i znacznie ujędrniona, a przy tym uruchomiona zostaje produkcja nowego kolagenu. Do tego z powodzeniem można modelować owal twarzy oraz skutecznie redukować komórki tłuszczowe, które pojawiają się wraz z wiekiem. Dodatkowo ogromną zaletą zabiegu będzie również świetny efekt anty-aging szczególnie widoczny w okolicy ust, oczu, czoła oraz szyi i podbródka.

Wskazania do zabiegu

Skoro znamy już najważniejsze korzyści związane z zastosowaniem zabiegu odmładzania twarzy metodą CRT, warto poznać najczęstsze wskazania do wykonania takiego zabiegu. Będzie to z pewnością duża widoczność zmarszczek, skóra z licznymi przebarwieniami oraz skóra trądzikowa lub skóra starcza. Z pewnością warto rozważyć też wykonanie zabiegu wówczas, gdy na twarzy zaobserwujemy nadmiar tkanki tłuszczowej.